تعمیرات نما و نمای ساختمان در کرج و تهران

بهترین انجام دهنده خدمات تعمیر نما در کرج تهران

مهمترین خدمات تعمیرات سنگ نما پیچ رولپلاک نمای ساختمان  ایمن کار میباشد که به صورت شرکت در تهران و کرج در حال انجام هستیم.

تعمیرات نمای ساختمان یکی از کارهایی بوده که برای هر ساختمان مورد نیاز بوده اما معمولا در مورد ساختمان های بلند دارای اهمیت بسیار بیشتری می باشد.

زیرا سقوط سنگ نما از ساختمان های بلند علاوه بر معیوب شدن نمای ساختمان، ممکن است باعث ایجاد حادثه برای افرادی که از مقابل نمای ساختمان عبور می کنند، شود.

ویدیو تعمیرات سنگ نمای ساختمان

توضیحاتی در مورد تعمیرات نمای ساختمان

تعمیرات نمای ساختمان یکی از خدماتی است که در سال های اخیر اغلب افراد به آن نیاز پیدا کرده اند،

زیرا ارتفاع ساختمان ها بسیار زیاد شده و امکان ترمیم نمای ساختمان برای همه افراد مهیا نبوده و این کار نیاز به تخصص بالا برای کار در ارتفاع دارد.

بدین ترتیب تنها افرادی که آموزش های لازم را دیده اند و دارای تجهیزات مناسب بوده می توانند تعمیرات نما را به خوبی و با کیفیت مناسب انجام بدهند.

تعمیرات نمای ساختمان علاوه بر تخصص کار در ارتفاع نیاز به داشتن تخصص در نصب انواع سنگ نما دارد، زیرا گاهی ممکن است یک یا چند عدد از سنگ های نما به دلایل مختلف افتاده باشند، بدین ترتیب در هنگام ترمیم نما باید سنگ مشابه از نظر ابعاد و رنگ تهیه شده و با استفاده از چسب و یا مخلوط سیمان سفید و پودر سنگ در جای خود قرار بگیرد.

برای این منظور نیاز است ابتدا مقداری از سیمان پشت سنگ آسیب دیده برداشته شود، تا عملیات ترمیم نمای ساختمان به بهترین شکل ممکن انجام شود. تعمیرات نمای ساختمان باعث می شود تا ظاهر بیرونی یک ساختمان پس از سال ها حفظ شده و این موضوع برای اغلب افراد دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

قیمت خدمات تعمیرات سنگ نما  ⇒  کلیک کنید

 

علت های سقوط سنگ نما و نیاز به تعمیرات نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک باعث می شود تا سنگ نمای ساختمان به خوبی محکم شده و به هیچ عنوان از جای خود کنده نشود.

این موضوع در سال های اخیر تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی افراد شده است.

زیرا به دلایل مختلف معمولا برخی از سنگ های نما از جای خود کنده می شوند.

سقوط سنگ نما دارای علل و عوامل بسیار زیادی می باشد.

یکی از اصلی ترین دلایل سقوط سنگ نما، نشست ساختمان می باشد.

نشست ساختمان خود می تواند به دلایلی مانند بار زیاد و یا عدم پی ریزی مناسب ساختمان باشد.

از دیگر عوامل سقوط سنگ نما و نیاز به تعمیرات نمای ساختمان، می توان به بازسازی داخل ساختمان و کار با وسایلی مانند دریل می باشد.

معمولا دریل ویبره زیادی دارد و در صورتی که پشت سنگ نما دریل کاری انجام شود، ویبره ایجاد ده باعث ریزش و سقوط سنگ نما می شود.

از این رو قبل از تعمیر و یا تغییرات داخلی ساختمان، باید تعمیرات نمای ساختمان و محکم کاری سنگ های نما با استفاده از پیچ و رولپلاک انجام شود.

تغییرات آب و هوایی و شرایط جوی مانند باران از دیگر عواملی به شمار می روند که باعث سقوط سنگ نما می شوند.

سرما و گرما تاثیرات بسیار زیادی بر روی سنگ نما داشته و باعث خرابی و سقوط زود هنگام سنگ نما می شود.

بدین ترتیب بهتر است قبل از اینکه سنگ های نما دچار مشکل شده و سقوط بکنند، اقدامات لازم برای تعمیرات نمای ساختمان انجام شود.

زیرا در این صورت هزینه ها و زمان مورد نیاز برای تعمیرات نمای ساختمان بسیار کمتر از حالتی است که برخی از سنگ های نما سقوط کرده باشند.

چگونگی تعمیرات نمای ساختمان در تهران و کرج

معمولا تعمیرات نمای ساختمان با استفاده از طناب انجام می شود.

این موضوع باعث می شود تا سرعت عمل در ترمیم نمای ساختمان بسیار بیشتر از استفاده از داربست و سایر تجهیزات مورد استفاده برای رسیدن به ارتفاع بالا در نمای ساختمان باشد.

پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نما کمک می کند تا نیاز به تعمیرات بسیار کمتر از قبل شود.

بدین ترتیب یکی از مراحل اصلی تعمیرات نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نما می باشد. بهتر است از پیچ های گالوانیزه استفاده شود تا باران و رطوبت باعث زنگ زدگی آنها نشود.

بدین ترتیب تعمیرات نما می تواند باعث افزایش طول عمر مفید یک ساختمان شود.

Call Now Button09301596462