مجری پیچ و رولپلاک نما در تهران کرج قزوین

مجری پیچ و رولپلاک نما از تهران و کرج تا قزوین –

اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران و کرج و قزوین شرکت ایمن کار یکی از خدمات بسیار مهمی بوده که با طناب و بدون داربست انجام میگیرد.

شرکت های مجری پیچ و رولپلاک نما در شهر های مختلف با استفاده از دسترسی توسط طناب یا راپل انجام می دهند.

ابعاد بزرگ سنگ های نما باعث اهمیت استفاده از خدمات مربوط به انجام پیچ و رولپلاک نما شده است.

برای استعلام قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان لینک قرمز زیر را کلیک کنید.

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

مجری پیچ و رولپلاک نما

 

توضیحاتی در مورد مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شرکت ایمن کار

مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج و تهران یکی از بهترین روش های مقاوم سازی نما می باشد.    زیرا سنگ های نما دارای سطح صافی بوده و همین امر باعث می شود تا به خوبی سیمان را به خود جذب نکرده و این امر باعث افتادن سنگ ها بعد از گذشت زمان نه چندان طولانی پس از اجرای نمای ساختمان می شود. اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از روش های اسکوپ سنگ نما محسوب می شود و این موضوع باعث شده تا افراد بسیار زیادی برای اینکه نمای ساختمان خود را حفظ کنند، از این روش استفاده کنند.

اجرای پیچ و رولپلاک نما در در تهران و قزوین و در هر شرایطی مورد نیاز بوده و شرایط آب و هوایی خاصی برای الزام به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان وجود ندارد. ساختمان هایی که دارای ارتفاع بسیار زیاد بوده نیاز بیشتری به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان دارند، اما این موضوع بدان معنا نبوده که برای ساختمان های کوتاه تر نمی توان از پیچ و رولپلاک استفاده کرد.     بدین ترتیب هر نوع ساختمانی که دارای نمای سنگ، سرامیک و… می باشد، گزینه ای مناسب برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشد.

 

مجری پیچ و رولپلاک سنگ نما

 

مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بر عهده کیست؟

امروزه بسیاری از افراد که می خواهند نمای ساختمان خود را با پیچ و رولپلاک محکم کاری کنند، به دنبال مجری انجام این کار بوده و برای پیدا کردن افراد مناسب و متخصص در این حوزه دچار مشکل شده اند.    راپل کاران یا افرادی که با تجهیزاتی شبیه به مرد عنکبوتی در ارتفاعات بالا کار می کنند را می توان مجری پیچ رولپلاک نما در شهر های مختلف دانست. زیرا راپل کاران می توانند به راحتی با استفاده از طناب به نقاط مختلف یک نمای ساختمان دسترسی داشته باشند.

راپل کاران معمولا هیچ گونه محدودیتی برای کار کردن ندارند و در تمام طول سال به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می پردازند. راپل کاران کمک کرده اند تا انجام عملیات مختلف از جمله پیچ و رولپلاک بر روی نما با کیفیت بیشتر و بدون نیاز به تجهیزات اضافی و گران قیمت انجام شود.      زیرا در سال های قبل کلیه امور مربوط به نمای ساختمان از جمله پیچ و رولپلاک نما توسط تجهیزاتی مانند داربست انجام می شد.     این تجهیزات دارای مشکلات بسیار زیادی از جمله قیمت بالا و همچنین زمان بر بودن باز و بسته کردن آنها بودند. بدین ترتیب اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان توسط راپل کاران توانسته است بسیاری از نقص های صنعت ساختمان را برطرف نماید.

 

مجری پیچ کردن سنگ نما

 

دلایل نیاز به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان – ایمن کار

یکی از عمده ترین دلایل نیاز به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، بزرگتر شدن ابعاد سنگ و سرامیک های مورد استفاده برای اجرای نمای ساختمان می باشد.    در سال های قبل معمولا سنگ های برش خورده با طول و عرض کم بسیار بیشتر از سنگ های عریض و طویل برای اجرای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گرفت. این در حالی است که در حال حاضر استادکاران سنگ و سرامیک با استفاده از تاکتیک های جدید این توانایی را دارند که سنگ های بسیار بزرگ را نیز در نمای ساختمان به کار ببرند.      این بزرگ بودن سنگ ها می تواند یکی از اصلی ترین دلایل نیاز به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باشد.    زیرا در صورتی که این سنگ های بزرگ با پیچ و رولپلاک به خوبی محکم نشوند، ممکن است پس از گذشت زمان کوتاهی سقوط کنند.

یکی دیگر از دلایل نیاز به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان پشت صاف سنگ های مورد استفاده در نما می باشد.   معمولا اگر سنگ ها دارای ضایعاتی در پشت خود باشند، سیمان را بهتر و محکم تر به خود جذب می کنند. این امر باعث می شود تا بتوانند به راحتی برای مدت زمان طولانی دوام داشته باشد. اما با وجود صاف بودن پشت سنگ ها، معمولا پس از گذشت زمان کوتاهی، احتمال جدا شدن سنگ و ملات و سقوط سنگ زیاد می باشد.
یکی دیگر از دلایل نیاز به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، عدم مهارت کافی کارگران در هنگام پر کردن پشت سنگ ها با استفاده از ملات یا دوغاب می باشد. معمولا سفت بودن بیش از حد ملات یا دوغاب نیز از جمله عواملی بوده که احتمال سقوط سنگ را بیشتر می کند.    بدین ترتیب مهارت استادکار و همچنین کارگران در هنگام نصب نیز می تواند دارای اهمیت بسیار زیادی باشد.

از دیگر دلایل نیاز به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می توان به تغییرات دما در فصل های مختلف سال اشاره کرد. سرمای هوا در زمستان و گرمای هوا در تابستان باعث انبساط و انقباض شده و این موضوع می تواند در افتادن سنگ های نما تاثیر گذار باشد. این تغییرات معمولا در همه شهر ها با هر شرایط اقلیمی وجود داشته و مختص به منطقه ای خاص نمی باشد.

زمین لرزه یکی دیگر از دلایل نیاز به اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشد.   زمین لرزه هر چقدر هم که خفیف باشد این توانایی را دارد که باعث سقوط سنگ های نما شود. بدین ترتیب چنانچه سنگ های نمای ساختمان پیچ و رولپلاک نشوند، با هر زمین لرزه ای ممکن است شاهد سقوط تعدادی از سنگ ها باشیم.   این موضوع باعث به وجود آمدن خسارات بسیار زیادی می شود. بدین ترتیب چنانچه با کمک راپل کاران بتوان سنگ های نمای ساختمان را پیچ و رولپلاک کرد، تا حدود زیادی می توان از سقوط سنگ های نمای ساختمان و آسیب رسیدن به نمای ساختمان جلوگیری کرد.

 

سایز مناسب پیچ برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

یکی از موضوعات بسیار مهم در اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، استفاده از پیچ با سایز مناسب می باشد. سایز پیچ ها معمولا دارای ارتباط مستقیم با ضخامت سنگ یا سرامیک مصرفی برای نمای ساختمان می باشد.     بدین ترتیب هر چه میزان ضخامت سنگ نما بیشتر شود، می بایست از پیچ های با ارتفاع بیشتر استفاده شود. در صورتی که این اصول در اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به کار گرفته نشود، ممکن است استحکامی که از اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مد نظر می باشد، هرگز حاصل نشود.
برخی از سنگ های مورد استفاده برای اجرای نمای ساختمان، دارای ضخامتی حدود ۱٫۵ سانتیمتر می باشند.    برای اسکوپ این گونه از سنگ ها معمولا از پیچ های با ارتفاع ۶ سانتی متر استفاده می شود. این در حالی است که اگر ضخامت سنگ های مورد استفاده برای نمای ساختمان به ۲٫۵ الی ۳ سانتی متر برسد، پیچ هایی باید به کار گرفته شود که دارای ارتفاعی حدود ۸ سانتی متر می باشند.    معمولا انتخاب مته مناسب برای سوراخ کردن سنگ ها نیز بستگی به پیچ های انتخاب شده دارد، برای مثال چنانچه می خواهید از پیچ ۶ سانتی متری استفاده کنید، ضخامت پیچ حدود ۵ میلیمتر می باشد، در نتیجه سوراخ مورد نیاز باید با استفاده از مته شماره ۷

 

جنس پیچ برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تهران قزوین کرج ایمن کار

یکی دیگر از مواردی که در هنگام اجرای پیچ و رولپلاک نمای نیاز است مورد توجه قرار بگیرد، جنس پیچ ها می باشد. این موضوع به خاطر تنوع بسیار زیاد جنس پیچ ها می باشد. معمولا هر چه از آلیاژ های بهتر برای ساخت پیچ استفاده شده باشد، قیمت پیچ ها افزایش می یابد.      به همین خاطر انتخاب پیچ مناسب می تواند کمک کند تا بتوان با کمترین هزینه، بیشترین مقاومت را برای سنگ های نمای ساختمان مهیا کرد.
معمولا اغلب ساختمان ها هیچ گونه حفاظی بر روی نما نداشته و در معرض رطوبت باران و غیره می باشند.     این موضوع باعث می شود چنانچه از پیچ های فولادی معمولی استفاده شود، در مدت زمان بسیار کوتاهی زنگ بزنند و استحکام خود را از دست بدهند.    از این رو از پیچ های گالوانیزه برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده می شود. پیچ های گالوانیزه به هیچ عنوان با مشکلاتی مانند خوردگی یا زنگ زدگی مواجه نمی شوند. از این رو مناسب ترین گزینه برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشند.

 

رفع مشکل دیده شدن پیچ ها پس از اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در قزوین تهران کرج

یکی از مشکلاتی که در هنگام اجرای پیچ و رولپلاک نما به وجود می آید، دیده شدن پیچ ها پس از انجام پیچ رولپلاک نما می باشد.    این موضوع ممکن است باعث زشت شدن نمای ساختمان و بی میلی افراد برای اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شود.    از این رو شرکت های مجری پیچ و رولپلاک نما راه حل هایی را برای رفع این مشکل ارائه کرده اند تا پس از پیچ و رولپلاک نما، هیچ گونه اثری از پیچ ها مشاهده نشود.

استفاده از بتونه با رنگ سنگ ها می تواند بهترین انتخاب برای پوشاندن پیچ ها باشد.    معمولا می توان از مخلوط سیمان سفید و پودر سنگ و مقداری رنگ جهت همرنگ شدن بتونه با سنگ ها استفاده کرد. مقاومت بالای بتونه به رطوبت باعث می شود تا در هنگام بارش باران نیز بتونه ها از بین نروند.    با توجه به کثیف شدن نمای ساختمان پس از اجرای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، بهتر است پس از انجام پیچ رولپلاک نما، از خدمات نماشویی نیز استفاده شود.    این کار باعث می شود تا افراد رضایت بسیار بیشتری داشته باشند، زیرا نمای ساختمان را بسیار زیبا و تمیز می بینند.