تلفن تماس 09129486852
ساعات کاری

جمعه - شنبه at 8:00 - 24:00

آدرس

تهران کرج قزوین

شرکت پیچ و رولپلاک گودرزی متخصص پیچ و رولپلاک نما با ۱۵ سال سابقه

 

شرکت ما بیش از ۱۵ سال در زمینه ی پیچ و رولپلاک سنگ نما به صورت تخصصی فعالیت داشته.

شما میتوانید با خیال راحت پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود را به ما بسپارید تا در اسرع وقت و با بهترین کیفیت کار شما را به اتمام برسانیم.

خواهشمند است در انتخاب متخصص این کار دقت فرمایید و دنبال پایین ترین قیمت نباشید، چون یکبار برای همیشه میخواهید این کار انجام شود ( البته با این اوضاع اقتصادی قیمت هم ‌مهمه) پس ارزش دارد وقت گذاشته و دنبال متخصص این کار بگردید.

**از همه مهمتر اینکه شرکت ما “بدون واسطه” است و طرف قرارداد و اجرای کار مستقیم به وسیله ی آقای گودرزی صورت میگیرد**

پیچ و رولپلاک نما با طناب بدون داربست
پیچ و رولپلاک نما با طناب بدون داربست

پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر از داربست و روش های دیگر میباشد. از فوائد طناب میتوان به سرعت و قیمت کم ان اشاره کرد که در ادامه درباره ان توضیح خواهیم داد.

نحوه انجام پیچ و رولپلاک نما
نحوه انجام پیچ و رولپلاک نما

نحوه پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران کرج و قزوین با بهترین کیفیت انجام میگیرد.شما باید بدانید که ما چگونه کار را برای شما انجام میدهیم.میتوانید ادامه مطلب را فشار بدهید و متوجه شوید که چگونه کار انجام میگیرد.

نمونه بیمه قرارداد پیچ و رولپلاک نما
نمونه بیمه قرارداد پیچ و رولپلاک نما

قرار داد بین کارفرما و پیمانکار یک امر بسیار مهم برای انجام خدمات ساختمانی است. قرارداد تمام تعهدات بین دو طرف را مشخص میکند و با این کار دیگر هیچ گونه اعتراضی بین دو طرف پیش نمی اید. ایمن کار برای انجام تمامی خدمات نما قرارداد میبندد.  در این صفحه نمونه قرارداد شرکت ایمن کار را گذاشته ایم.

تخصص ما پیچ و رولپلاک نمای ساختمان میباشد

حتما برای انجام پیچ و رولپلاک با طناب به دنبال یک متخصص باشید. شرکت ایمن کار در تهران و کرج و قزوین دارای نمایندگی فعال میباشد و در هر ساعت از شبانه روز اماده پاسخ گویی به شماست.

ضمانت شرکت تهران راپل

ما برای تمامی خدمات خود ضمانت نامه 10 ساله کتبی تقدیم شما میکنیم

قیمت درز بندی نما بعد از پیچ رولپلاک
قیمت درز بندی نما بعد از پیچ رولپلاک

بعد از انجام پیچ و رولپلاک و نصب سنگ حتما نقاط باز شده و ترک خورده روی نما باید بندکشی شوند تا اب به داخل ساختمان نفوذ نکند.همچنین برای رفع نم زدگی به داخل ساختمان ما متخصصان درز بندی نمای ساختمان را در اختیار داریم.

نحوه پیچ و رولپلاک نما
نحوه پیچ و رولپلاک نما

اکثر ساختمان ها به دلیل اینکه هسایه مجاور اجازه بستن داربست را به سازنده نمیدهد دیواره ساختمان سفالی باقی میماند. برای رفع این مشکل ما با طناب این کار را به راحتی انجام میدهیم تا دیگر نگران خالی ماندن نمای ساختمان نباشید.قیمت سیمانکاری از 40 تا 60هزار تومان میباشد

کار در ارتفاع چه فواعدی دارد؟
کار در ارتفاع چه فواعدی دارد؟

کار در ارتفاع جایگزین بسیار مناسبی برای داربست است. کار در ارتفاع بسیاری از نیازهای شما را به راحتی با هزینه کم بر طرف میکند. ایمن کار تمام کارهای نما را به صورت بدون داربست انجام میدهد.برای استعلام خدمات ما وارد این صفحه شوید.

ایا در هنگام پیچ رولپلاک با طناب سنگ میشکند؟
ایا در هنگام پیچ رولپلاک با طناب سنگ میشکند؟

در هنگام سوراخ کردن سنگ ایمن کار این ضمانت را به شما میدهد تا حتی یک سنگ نیز کوچک ترین ترک و شکستگی در ان ایجاد نشود. چون مار از مته و ذریل بسیار مناسب برای اینکار استفاده میکنیم.

راپل چیست؟
راپل چیست؟

راپل روش انجام پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست میباشد.ابتدا از راپل برای فتح کوه و قاره ها استفاده میشد ولی امروزه برای کارهای صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد.

مته مورد استفاده برای پیچ و رولپلاک
مته مورد استفاده برای پیچ و رولپلاک

برای سوراخ کردن سنگ باید حتما اعتیاد لازم را داشت و از دریل مخصوص سوراخکاری سنگ استفاده نمود.همچنین برای پیچ کردن سنگ نما از دو نوع مته استفاده میشود

کار در تهران کرج قزوین

مجری پیچ کردن سنگ نما در تهران کرج قزوین

تماس با ما

پیچ رولپلاک سنگ ساختمان با طناب بدون داربست در تهران

خدمات پیچ رولپلاک نما با طناب و خدمات دیگر ما بدون داربست

تخفیف پاییزی

هم اکنون تماس گرفته و شاهد بهتربن قیمت ها باشید

نمودار فعالیت اخیر

  • یک
  • دو
ایمن کار

انواع رولپلاک

۱-رولپلاک توکار

۲-رولپلاک فیشر

۳-رولپلاک پروانه ایی

۴-رولپلاک روکار

سایز و نوع پیچ

عموما برای محکم سازی نمای ساختمان از پیچ گالوانیزه استفاده میکنیم.به این دلیل که رطوبت هوا مشکلی برای پیچ ها به وجود نیاورد.در مقاوم سازی داخل میتوان از پیچ های بدون روکش استفاده نمود.پیچ های استفاده شده دارای مقاومت زیادی است که مانع از افتادن سنگ هایی که جدا شده اند میشود و وزن سنگ را به راحتی تحمل میکند.برای انتخاب بهترین نوع از پیچ ها کارشناسان ما به نسبت ضخامت سنگ و ملات پشت آن تصمیم میگیرند.

[woocommerce_cart]

انجام و قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در تهران کرج

شرکت تهران راپل بهترین سایت انجام دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نما ساختمان به صورت تضمینی در تهران با طناب و بدون داربست میباشد.

 پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست

ابتدا سنگ با دریل مخصوص همان سنگ سوراخ میشود.     با توجه به مته ای که استفاده میشود باید پیچ به اندازه داخل سوراخ گردد. در غیر این صورت کار اشتباه میباشد.    بعد از سوراخ کردن پیچ مورد نظر داخل سوراخ میگردد و با چکش روی ان کوبیده میشود تا جایی که رولپلاک داخل سوراخ گردد و نصف پیچ بیرون بماند.   مرحله اخر با دستگاه پیچ سفت کن انرا داخل سنگ کونیک میکنیم.    عکس سفت کردن پیچ توسط پی و رولپلاک کار را میبینید.

ویدیو پیچ و رولپلاک نما

 

 

نحوه درگیر شدن پیچ رولپلاک باهم

عکس زیر طریقه باز شدن رولپلاک درون سنگ و سیمان را نشان میدهد که قوف العاده قوی میباشد.   وقتی پیچ سفت میشود رولپلاک خود را باز میکند و دیگر راهی برای برگشت پیچ وجود نخواهد داشت.   برای همین است که بهترین روش برای تثبیت سنگ رولپلاک کردن میباشد.

 کونیک کردن و بتونه کردن  پیچ داخل سنگ

زمانی که میخواهید عمل پیچ و رولپلاک سنگ نما را بر روی نمای خود انجام دهید باید ب فکر زیبایی بعد ان هم باشید چون نما تیر باران میشود.   حالا ما با عمل کونیک پیچ ها و زدن بتونه روی انها خیالتان را بابته زیبایی از بین میبریم چون دیگر اثری از پیچ روی سنگ ساختمان باقی نمیماند.

بتونه همرنگ روی پیچ ها :

وظیفه هر پیچ و رولپلاک کاری است تا بعد از پیچ کردن سنگ نما انها را به صورت اصولی و همرنگ بتونه بزند تا نما مانند روز اول تمیز و بدون عیب و نقص باقی بماند.      تمامی سنگ ها را میتوان بتونه زد و مواد بتونه بسیار مرغوب میباشد و در صورت برخورد باران و اب هیچ تغییری نمیکند   مطمعا باشید که اگر پیچ ها را بتونه کار نکنید پشیمان خواهید شد چون بعد ها اب از طریق پیچ وارد ساختمان میشود.       عکس زیر بعد از پیچ رولپلاک بتونه خورده است و بسیار همرنگ شده است.

برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از چه شرکتی کمک بگیریم؟

قطعاً این ریزش سنگ موردی است که ممکن است یک بار برای همیشه اتفاق بیفتد پس پیشگیری قبل از درمان اولین موردی است که باید مد نظر داشته باشید و قبل از اینکه هزینه کنید بایستی با یک شرکت مشاور در این زمینه صحبت کنید و ما به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات مشاوره شرکت ایمن کار استفاده کنید.
شرکت تهران راپل تمامی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران، کرج، قزوین و در صورت نیاز در سراسر ایران را به صورت کاملاً تضمینی با طناب و بدون داربست برای شما انجام خواهد داد. اگر درخواست مشاوره و همکاری با شرکت ایمن کار را دارید می توانید با شماره ما در تماس باشید.

 

 

سایز پیچ  و رولپلاک برای محکم سازی سنگ نما

تنها سایز مناسب پیچ ها 5 و 6 سانتی است.  سایز پیچ مصرفی برای پیچ و رولپلاک نما بستگی به قطر سیمانی دارد که زیر سنگ کار شده است.  نماهایی که قطر سیمان بزرگتری دارند از پیچ شش سانتی و نماهایی که زیر کاری ضعیفتری دارند از پیچ پنج سانتی استفاده میگردد.  عکس زیر نشان دهنده این است که اگر پیچ بلند باشد و از سیمان عبور کند دیگر کارایی ندارد.  پیچ حتما باید در وسط سیمان گیر کند تا تکان نخورد. اشتباه بعضی ار کارفرماها این است که به دنبال پیچ بلندتر هستند ولی در اصل باید استاندارد باشد .

تاثیر ملات پشت سنگ

نوع ملات استفاده شده در پشت سنگ نما هم می تواند از کیفیت کار بکاهد و یا بر کیفیت کار بیفزاید چرا که اگر بخشی از ملات به کار رفته ریزش داشته باشد به طبع هم پیچ بیشتری باید استفاده شود و هم باید پیچ هایی بلندتر استفاده شود تا بتواند به خوبی سنگ را در دیوار محکم کند.

 جنس و نوع پیچ :

   از پیچ گالوانیزه برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما استفاده میکنیم که تنها پیچ مناسب میباشد.  این پیچ در مقابل اب و هوا مقاوم بوده و به هیچ دلیلی زنگ نمیزند.   به دلیل دندانه های بزرگ این پیچ باعث میشود رولپلاک به راحتی درون سیمان باز شود و سنگ را سرجای خود کیپ تر بکند.

 

 

 

فواید پیچ و رولپلاک کردن نما با طناب در تهران

این روش مناسب برای کارهای نما میباشد. امروزه تمام دنیا از این روش برای خدمات پیچ و رولپلاک نما استفاده میکنند. در کشورمان نیز روش راپل بسیار رونق پدا کرده است و در حال گسترش میباشد.

 

 چرا انجام کار با طناب بهترین روش میباشد؟   

این روش در مقابل با روش قدیمی که داربست میباشد بسیار مناسب تر است.  چون هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی میشود. کاهش هزینه پیچ و رولپلاک با طناب در تهران قزوین . این روش هزینه ها را کاهش میدهد و شما پول داربست را نمیپردازید. زمان کمتری نسبت به داربست صرف میشود شما باید یک روز به دنبال داربست باشید یک روز نصب داربست و یک روز انجام کار در اخر نیز یک روز جمع کردن داربست. با حذف داربست دیگر نیاز نیست به دنبال کارهای اضافی باشید.  به راحتی با طناب در وقت خود صرفه جویی کنید.

جلوگیری از ورود دزدان به داخل ساختمان

در خیلی از جاها مشاهده شده است که دزدان از طریق داربست خود را به داخل اپارتمان میرسانند.  با طناب دیگر نگران دزد نباشید.  چون هیچ راهی دیگر وجود ندارد تا کسی وارد ساختمان شود.  برای دانستن طریقه کار ما لطفا تا انتها صفحه را بخوانید

بجز پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان بدون داربست چه کارهایی را با طناب انجام میدهیم؟

شرکت تهران راپل  تمامی خدمات نما و تعمیرات نمای ساختمان را با قیمتی باور نکردنی با طناب انجام میدهد.

عواقب پیچ نکردن سنگ نما

اگر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را انجام ندهید این امکان هم وجود دارد که بعد از مدتی که بیشتر در فصول سرد سال اتفاق می افتد، یخ زدن سنگ نما باعث شود تا آب به داخل منافذ آن نفوذ کند و تنها راه حل ممکن این است که پیچ و رولپلاک نما با طناب یا با داربست را انجام دهید تا مبادا یخ زدگی و نفوذ آب به منافذ آن باعث سقوط آن شود.

دلیل پیچ و رولپلاک کردن نمای سنگی

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در اصل برای محکم کردن و محکم سازی نما و سنگ نمای ساختمان آن هم به منظور جلوگیری کردن از کنده شدن و سقوط سنگ نما بر سر افرادی است که از زیر ساختمان در حال عبور و مرور هستند، انجام می شود و شاید اصلی ترین دلیل این مورد این است که سنگ نما به مرور زمان مواد آلاینده و همچنین رطوبت و آب به پشت آن نفوذ می کند و احتمال سقوط کردن آن زیاد است.

 

قیمت حدودی پیچ رولپلاک سنگ نما

 

نظرات شما را ترک کنید

Call Now Button09301596462